Internet zalał nas dużą ilością sklepów z kosmetykami. Teraz tylko wielki problem na jakie mamy spojrzeć. Niestety w samym internecie nie ma dobrego poradnika aby wiedzieć gdzie wykonać nasze zakupy. Z każdej strony jesteśmy namawiani na zakupy, czy to w gazetach takie sklepy się reklamują czy to na innych stronach mają swoje reklamy, ale skąd mamy wiedzieć że właśnie ten sklep jest dobry i ma te kosmetyki najlepsze? Dlatego też zebrałam 5 moich ulubionych sklepów w jedno miejsce! Zapraszam do zapoznania się z ich ofertą!

Ekopolka

wystartowała w grudniu 2016 roku. Od samego początku działalności drogerii można zauważyć, że jest to sklep prowadzony z pasją, a to co trafia do jego oferty to nie są przypadkowe wybory. Ola, właścicielka Ekopolki, wszystkie kosmetyki stara się sama testować i oceniać, a dopiero wtedy, gdy uzna, że ich jakość i działanie są na wystarczająco wysokim poziomie, wprowadza je na półki Ekopolki.

W ofercie sklepu znajdują się kosmetyki do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp, włosów, twarzy, kosmetyki do kąpieli, naturalne suplementy diety i ekologiczne środki czystości. Są to produkty polskich marek, które tworzą swoje produkty na bazie organicznych i ekologicznych składników, z poszanowaniem środowiska naturalnego i rezygnacją z dodatku syntetycznych substancji.

Marki, które są dostępne w Ekopolce to m.in. Mokosh Cosmetics, Make Me BIO, Hagi Cosmetics, YOPE, Natural Queen, Fresh&Natural, MomMe, BodyBoom.

Ekopolka jest miejscem stworzonym dla kobiet. Poza wyjątkowymi kosmetykami oferuje też poradnictwo o tematyce naturalnej pielęgnacji i życia w rytmie slow.

Skład Prosty to sklep, w którym są same dobre rzeczy. Dobre kosmetyki z dobrymi składami, w pięknych, ale nie przekombinowanych opakowaniach i o dobrym wpływie na skórę i włosy.

 

Właścicielką sklepu jest Alicja, która pracowała przez wiele lat w branży kosmetycznej i chcąc odciąć się od nadmiaru, przekombinowanych składów, kosmetyków, których produkcja negatywnie wpływa na środowisko, otworzyła sklep, w ofercie którego znajdują się tylko kosmetyki naturalne oraz takie, których składy są proste, dobre i pozbawione dodatku zbędnej chemii.

Skład Prosty oferuje kosmetyki takich marek jak Mokosh, Resibo, Cztery Szpaki, Joule, Make Me Bio i IOSSI. Wszystkie przesyłki wychodzące do klientek sklepu są pięknie i niebanalnie zapakowane, o co dba sama właścicielka. Poza przyjemnie wyglądającym sklepem Skład Prosty może pochwalić się też pięknym i fajnie prowadzonym kontem na Instagramie.

Sklep prowadzony przez Agnieszkę jest jednym z najbardziej lubianych przeze mnie miejsc w sieci. Świetny wybór kosmetyków, marki takie jak Clochee, Bio IQ, John Masters Organic, Yope, Lily Lolo i Derma, przyjemna szata graficzna, blog z poradami, piękny Instagram i bardzo fajnie prowadzony fanpage – to właśnie Eco and Well.

akupy w Eco and Well można robić z zamkniętymi oczami, bo wszystkie kosmetyki mają świetne składy. Gdybyście jednak potrzebowali dowiedzieć się o nich więcej, to każdy produkt jest bardzo dobrze opisany. Agnieszka dba też o wysoką jakość obsługi klienta, a każde wychodzące ze sklepu zamówienie jest starannie i bardzo estetycznie zapakowane. Do zakupów w Eco and Well mogą zachęcać też częste promocje oraz regularnie wprowadzane nowości.

Drogeria Rubinova

powstała kilka miesięcy temu. Nie jest to sklep oferujący tylko kosmetyki naturalne, bo część oferty to kosmetyki koreańskie, ale i tak przeważa tutaj to, co ma dobry skład i jest pozbawione dodatku zbędnych, syntetycznych substancji.

W Rubinovej dostępne są kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów takich marek jak: Annabelle Minerals, Bionigree, Insight Professionale, Yope, Ecocera, India Cosmetics i Anwen.

Lucyna, właścicielka Drogerii Rubinovej dba o to,aby wprowadzane do sklepu produkty były najlepszej jakości, sprawdzone, wyjątkowe i spełniające najwyższe standardy kosmetyczne.

Sklep jest obecny w social mediach, ma świetnie prowadzone konto na Instagramie i fanpage na FB.

 

klep Hania.com.pl jest prowadzony z sercem, pasją i 100% zaangażowaniem. Wszystkie kosmetyki mają wprowadzać nas w świat luksusowej, co nie znaczy, że drogiej, pielęgnacji. Pomóc w kompleksowy sposób zadbać o ciało, włosy i zmysły. Hania, właścicielka sklepu chętnie pomaga swoim klientkom w doborze kosmetyków, udziela porad pielęgnacyjnych i cennych wskazówek. Prowadzi blog, kanał na YT i grupę na Facebooku. Ma też pięknie prowadzone konto na Instagramie. W ofercie sklepu przeważają kosmetyki naturalne takich marek jak: Ajeden, Bema Love Bio, Beeyes, Ecolore, Fresh&Natural, Hagi Cosmetics, Yope, Mokosh i Resibo. Dostępne są też marki luksusowe, takie jak Dolomiti oraz koreańskie Holika Holika i It’s Skin.

Jak najbardziej polecam właśnie te wszystkie sklepy internetowe. Mają bardzo szeroką oferte, miłą obsługę i aż chce się tam wracać. W każdym z tych sklepów jesteśmy znaleźć poszukiwane przez nas produkty które na pewno spełnią nasze oczekiwania. Tak więc do dzieła warto robić właśnie w tym sklepach zakupy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here